RU

ЗМІ говорять про купівлю "Промінвестбанку"

23.10.2008, 12:20

Сьогодні в низці українських ЗМІ вийшли матеріали про те, що "Дельта Банк", а точніше - його співвласник Микола Лагун близький до підписання угоди про купівлю "Промінвестбанку" (ПІБ).

Кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Дельта Банку" не підтвердили і не спростували цю інформацію, покликаючись на відсутність офіційної позиції від керівництва банку. Проте не виключили, що офіційний коментар з'явиться вже найближчим часом.

У свою чергу, глава Нацбанку Володимир Стельмах заявляв, що у рішенні РНБОУ записано рекомендацію здійснити продаж "Промінвестбанку" приватному інвестору у найкоротші терміни.

Президент України Віктор Ющенко повідомляв, що РНБО розглядав кілька варіантів врегулювання ситуації з ПІБ. "З одного боку, надійшло багато пропозицій від інвесторів, міжнародних інвесторів, від високих фінансових інститутів, щодо викупу банку, його зобов'язань і обслуговування всіх активів і пасивів. Національний банк і його адміністрація сьогодні працюють над вивченням цих позицій", - сказав Президент.

В. Ющенко також відзначив, що, виходячи з національних інтересів, розглядалася можливість націоналізації банку.

Раніше також повідомлялося, що "Промінвестбанком" зацікавився найбільший російський державний банк "Ощадбанк".

Досьє на Миколу Лагуна>>>

Усе про кризу "Промінвестбанку">>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини