RU

Жодного рішення щодо об'єднання "Нафтогазу" і "Газпрому" не приймалося

14.05.2010, 12:35

Жодного рішення щодо об'єднання НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром" вчора у Москві під час робочої зустрічі Міністра палива і енергетики України Юрія Бойка і голови правління "Газпрому" Олексія Міллера прийнято не було. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на джерело зі складу української делегації.

За словами джерела, під час вчорашнього обговорення ініціативи глави уряду Росії Володимира Путіна щодо можливого об'єднання "Нафтогазу" і "Газпрому" жодного рішення прийнято не було.

Водночас українська делегація уважно вислухала пропозиції російських партнерів щодо подальшого поглиблення стратегічної співпраці в газовій сфері. "Ці пропозиції будуть розглянуті з урахуванням національних інтересів України", - зазначив учасник перемовин.

Він також повідомив, що українська сторона висловила стурбованість зниженням обсягів російського газу, який транспортується за газотранспортною системою України.

Нагадаємо, 30 квітня В.Путін запропонував створити об'єднаний газовий холдинг за участю "Газпрому" і "Нафтогазу". Глава українського уряду М.Азаров заявив про готовність вивчити цю пропозицію.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>
Енергетична безпека: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини