RU

Життя без валюти

03.12.2008, 12:13

Життя без валюти

Серйозною проблемою української економіки є її надмірна доларизація, переконаний кандидат економічних наук, голова правління банку "Хрещатик" Дмитро Гриджук.

Банкір впевнений, що в держави є всі можливості стабілізувати економічну ситуацію. Для цього, на його думку, треба посилити роль держави як регулятора економіки, забезпечити збільшення грошової пропозиції, а також докорінно змінити валютну політику.

"Валюта не повинна розглядатися державою ні як засіб платежу, ні як засіб накопичення. Валютні кредити і депозити мають зникнути як клас, а експортна виручка, що надходить на рахунки підприємств, повинна тут же конвертуватися у гривні. При цьому і для підприємств, і для населення іноземна валюта повинна бути у вільному продажі: для юросіб - з певним регулюванням, для людей - бездефіцитною, - сказав банкір. - Необхідно довести до відома кожного українця, що гривня ніколи не стане досить стійкою, незалежною і повноцінною, поки ми не будемо ставитися до неї як до істинно цінної і головної валюти в державі".

Джерело: Столичні новини (Київ)


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини