Житло буде доступним для сімей з доходом 5 тисяч грн., - Азаров

14.03.2012, 11:52
Житло буде доступним для сімей з доходом 5 тисяч грн., - Азаров - Фото
9cb9fd37826c9296539d2857aaf1467e.jpg

Прем'єр-міністр зазначив, що програма "Доступне житло" покликана через 10 років повністю вирішити в країні квартирне питання

Програма "Доступне житло" має охопити всі сім'ї з середнім доходом близько 5 тисяч гривень на місяць. Про це сказав прем'єр-міністр Україна Микола Азаров сьогодні, відкриваючи чергове засідання уряду.

"Надзвичайно серйозні зусилля треба докласти, щоб відродити в країні будівельний бум. Програма "Доступне житл" покликана років через десять повністю вирішити в країні квартирне питання. Перш за все, для молодих сімей", - зазначив Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами прем'єра, ця програма має охопити всі сім'ї з середнім доходом близько 5 тисяч гривень на місяць. "І треба будувати мінімум по 100 тисяч квартир на рік. Разом з тим треба будувати відповідну кількість дитячих садів і шкіл, щоб обоє батьків могли працювати й забезпечувати виплати по іпотечних кредитах", - сказав Азаров.

Нагадаємо, на попередньому засіданні уряду, президент України анонсував нову програму, яка покликана зробити житло доступнішим.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами