RU

Жертвам вибухів у Дніпропетровську виділили 1,5 млн.грн.

03.05.2012, 14:15
Жертвам вибухів у Дніпропетровську виділили 1,5 млн.грн. - Фото
Фото: ЕРА
Кабінет міністрів України виділив 1,5 млн.грн. для надання матеріальної допомоги постраждалим від вибухів у Дніпропетровську.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА, 28 квітня губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул підписав розпорядження, яким врегульовані організаційні заходи здійснення виплат.

Так, складено списки постраждалих з віднесенням до категорій залежно від тяжкості отриманих ними тілесних ушкоджень; визначено розмір допомоги постраждалим в залежності від тяжкості отриманих тілесних ушкоджень: з важкими тілесними ушкодженнями, які призвели до втрати органів (ліва рука) - 360 тис.грн. (200 тис.грн. матеріальної допомоги і 160 тис.грн. на придбання протеза) - одна людина, з важкими тілесними ушкодженнями - 150 тис.грн. - три людини, з середніми тілесними ушкодженнями - 50 тис.грн. - три людини, з легкими тілесними ушкодженнями, які призвели до короткочасного розладу здоров'я - 30 тис.грн. - шестеро людей, з легкими тілесними ушкодженнями, які мають незначні скороминущі наслідки або з легкими ушкодженнями (без тілесних) - 20 тис.грн. - 18 осіб.

За завданням голови ОДА проведена робота з відкриття спецрахунків, щоб вже 3 травня провести виплати в повному обсязі всім постраждалим.

"Сьогодні всі постраждалі від терактів - 31 особа - отримають матеріальну допомогу. За кожною людиною закріплений співробітник служби соціального захисту для допомоги в оформленні необхідних документів. Станом на 11:00 вже відкрито 31 рахунок, на який надійдуть кошти", - сказав Вілкул.

Нагадаємо, в п'ятницю вдень у центрі Дніпропетровська відбулися чотири вибухи. Постраждали 30 осіб, з яких 26 були госпіталізовані. Прокурор Дніпропетровської області порушив кримінальну справу у зв'язку з вибухами в місті за ч.2 ст.258 Кримінального кодексу України (терористичний акт).

Досьє на Олександра Вілкула
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини