RU

Зеленський запропонував мільярдеру з Єгипту інвестувати в Україну

22.11.2019, 13:10
Зеленський запропонував мільярдеру з Єгипту інвестувати в Україну - Фото
Володимир Зеленський і Нагіб Онсі Савіріс (Фото: сайт президента)

Президент Володимир Зеленський 21 листопада, зустрівся з виконавчим головою компанії Orascom Investment Holding Нагібом Онсі Савірісом. Бізнесмен заявив, що цікавиться можливістю інвестувати в Україну. Про це повідомляє прес-служба президента.

За словами Зеленського, пріоритетом є фокус на зростанні економіки, і можливо це тільки з залученням іноземних інвестицій. "За 3-й квартал українська економіка зросла на 4,2%, міжнародні рейтингові агентства покращують суверенні рейтинги України, ми зростаємо в рейтингу Doing Business. Все це дає нам оптимізм для подальшого зростання", - сказав він.

Зеленський також розповів мільярдерові про проведені в Україні структурні реформи, спрямовані на залучення інвестицій в економіку.

"Ми почали процес приватизації з себе - першими підприємствами, які передані на приватизацію, були саме підприємства, підпорядковані Офісу Президента. Серед них є цікаві об'єкти для інвестицій в нерухомість, зокрема - готель "Україна" і "Дніпро". Оскільки у вашому портфоліо є ряд дуже успішних проектів у сфері туризму і готельного бізнесу, хочу запросити вас взяти участь у конкурсах на приватизацію. Також вам можуть бути цікаві туристичні об'єкти в усій Україні", - підкреслив президент, і запропонував Савірісу розглянути можливість інвестувати в банківський сектор України.

Читайте російською: Зеленский предложил миллиардеру из Египта инвестировать в Украину

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини