RU

Зеленський ввів персональні санкції проти китайських інвесторів Мотор Січі – ZN.UA

29.01.2021, 12:45
Зеленський ввів персональні санкції проти китайських інвесторів Мотор Січі – ZN.UA - Фото
Ілюстративне фото (Фото – Мотор Січ)
оновлено

Президент Володимир Зеленський  ввів в дію зміни до рішення РНБО від 14 грудня 2020 року про застосування персональних спеціальних економічних санкцій проти китайських інвесторів Мотор Січі. Про це йдеться в указі президента.

У доповненні до указу наголошується, що санкції терміном на три роки вводяться проти громадянина Китайської Народної Республіки Ван Цзіна – ключовий акціонер компаній Beijing Xinwei Technology Group і Beijing Skyrizon.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Санкції передбачають:

- блокування активів;

- обмеження торгових операцій;

- часткове або повне припинення транзиту ресурсів, польотів і перевезень по території України;

- заборона на виведення капіталів за межі України;

- повну заборону здійснення операцій з цінними паперами, емітентами яких є особи, до яких застосовано санкції відповідно до закону;

- відмова в наданні та скасуванні віз резидентам іноземних держав, застосування інших заборон в'їзду на територію України.

Також вказуються юридичні особи проти яких запроваджуються санкції. Зокрема – Skyrizon Aircraft Holdings Limited, Hong Kong Skyrizon Holdings Limited, Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment Co., Ltd і Beijing Xinwei Technology Group Co., Ltd.

ПАТ "Мотор Січ" – один з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. Постачає продукцію більш ніж в 100 країн світу. Підприємство в січні-вересні 2020 року отримало 930,2 млн грн чистого прибутку.


Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини