RU

Зеленський схвалив виділення 200 млн грн на добудову Охматдиту

11.12.2019, 17:46
Зеленський схвалив виділення 200 млн грн на добудову Охматдиту - Фото
Володимир Зеленський (фото - president.gov.ua)

Президент Володимир Зеленський підписав закон про виділення 200 млн грн на будівництво лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Відзначається, що 10 грудня закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні" Охматдит" № 2505 був підписаний головою Верховної Ради Дмитром Разумковим, а 11 грудня його підписав Володимир Зеленський.

"Цей закон, ініційований Президентом України і внесений до Верховної Ради як невідкладний, дозволить прискорити добудову дитячої лікарні Охматдит на 4-5 місяців і запустити новий корпус уже в наступному році. Це дозволить надавати високоспеціалізовану медичну допомогу дітям, які її потребують в Україні", - сказано на сайті глави держави.

Нагадаємо, весь комплекс оновленого Охматдиту складе більше 67 000 кв. м. Це кілька блоків, у яких розмістяться десять сучасних хірургічних відділень, п'ять онкологічних і гематологічних відділень і діагностичне відділення.

  • 6 грудня Верховна Рада прийняла законопроект відповідно до якого для завершення будівництва дитячої лікарні Охматдит було виділено 200 млн грн.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини