Зеленський схвалив антирейдерський закон

14.01.2020, 12:31
Зеленський схвалив антирейдерський закон - Фото
Володимир Зеленський (Фото: прес-служба президента)

Законопроект №0858 був прийнятий парламентом 5 грудня, а 13 січня документ підписав президент

Президент Володимир Зеленський підписав проект закону №0858 "Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству". Про це повідомляється на сайті парламенту.

Згідно з документом, посилюються вимоги до держреєстраторів майнових прав: вони повинні перевіряти дані в Держреєстрі майнових прав та звіряти їх із Державним земельним кадастром та іншими держреєстрами; перевіряти чи вправі особа, яка звернулася із заявою про реєстрацію, на вчинення таких дій тощо. За порушення передбачене посилення адміністративної відповідальності.

Законопроект передбачає проведення урядом за бюджетні гроші інвентаризації всіх земельних ділянок, про які немає інформації в земельному кадастрі.

  • 5 грудня Верховна Рада прийняла в другому читанні проект закону №0858 щодо протидії рейдерству в сфері користування землею.
  • Законопроект був внесений на розгляд і прийнятий у першому читанні ще минулого року Верховною Радою попереднього скликання, депутати нового скликання продовжили роботу над документом у серпні.
  • 13 листопада Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект №2178-10, який скасовує мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Читайте російською: Зеленский одобрил антирейдерский закон

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы