RU

Зеленський розповів, де чекає американський бізнес

31.01.2020, 17:40
Зеленський розповів, де чекає американський бізнес - Фото
Володимир Зеленський і Майкл Помпео (фото: прес-служба Офісу президента)

Президент Володимир Зеленський очікує збільшення інвестиційного і торгового співробітництва між Україною і США. Про це він заявив після переговорів із державним секретарем США Майклом Помпео в Києві 31 січня.

"Ми зацікавлені разом з американською стороною посилити розвиток залізничної галузі України. Міністерство інфраструктури й Укрзалізниця вже ведуть переговори про закупівлю нової партії локомотивів американського виробництва", - цитує Зеленського прес-служба Офісу президента.

Також український президент запросив великий американський бізнес до участі в будівництві доріг в Україні, а також у конкурсах на розробку нафтогазових ділянок Чорноморського шельфу.

Крім цього, Україна прагне вибудувати ефективну співпрацю з Міжнародною фінансовою корпорацією, зазначив Зеленський.

"2020 рік стане роком, в якому ми відчутно збільшимо інвестиційне та торгівельне співробітництво між Україною і США", - упевнений президент.

Помпео зазначив, що була відновлена ​​робота комісії США-Україна з питань стратегічного партнерства. Він додав, що США продовжать надавати інвестиційну підтримку Україні, а також підтримують рекомендації МВФ.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини