Зеленський про зміни для ФОПів: Всі повинні платити податки

10.10.2019, 12:46
Зеленський про зміни для ФОПів: Всі повинні платити податки - Фото
Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський підтримує прийняті Верховною Радою закони, що стосуються діяльності платників єдиного податку. Про це він заявив під час прес-марафону на столичному гастрономічному ринку Kyiv Food Market 10 жовтня.

На думку президента, прийняті закони покликані припинити використання схем з ФОПами для ухилення від сплати податків.

"Я думаю, що вони на правильному шляху. Це забезпечить нам вихід економіки з тіні. Дійсно, всі повинні платити податки", - сказав президент.

  • Верховна Рада зобов'язала підприємців II-IV груп єдиної системи оподаткування застосовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО) з 1 жовтня 2020 року для ризикових галузей (реалізація складної побутової техніки, що підлягає гарантійному ремонту, ювелірних виробів, вживаних товарів (в магазинах), а також кафе, ресторани), і з 2021 року - для інших. При цьому річний ліміт доходу для другої групи підвищений з 1,5 млн грн до 2,5 млн грн, а замість традиційних РРО дозволено застосовувати програмні.
  • Після прийняття законопроектів в першому читанні, представники бізнес-середовища неоднозначно відреагували на законопроекти №1053 і №1073. Зокрема, співзасновник Нової Пошти Володимир Поперешнюк назвав їх атакою на бізнес.

Читайте також: Касовий апарат в смартфоні. Що таке РРО як софт? Картки

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектЧетыре финансовые ошибки бизнеса, которых можно избежать