RU

Зеленський призначив Музиченко держуповноваженою Антимонопольного комітету

19.08.2020, 13:17
Зеленський призначив Музиченко держуповноваженою Антимонопольного комітету - Фото
АМКУ/Facebook

Президент України Володимир Зеленський призначив Ольгу Музиченко державною уповноваженою Антимонопольного комітету України, повідомляється на сайті президента.

Як повідомляється на сайті АМКУ, керівництво Антимонопольного комітету утворюється у складі голови і восьми державних уповноважених. З державних уповноважених призначаються перший заступник та заступники голови Антимонопольного комітету України. В АМКУ зараз сім держуповноважених із восьми необхідних.

29 липня президент звільнив із посади заступника голови АМКУ - державну уповноважену Ніну Сидоренко і призначив на цю посаду Наталію Буроменську, яку перед тим звільнив із посади держуповноваженої.

  • З 6 липня обов'язки глави АМКУ виконує перша заступник голови відомства Ольга Піщанська. Піщанська також є державною уповноваженою АМКУ.
  • 3 липня Верховна Рада звільнила з посади голови АМКУ Юрія Терентьєва, який очолював відомство з 2015 року. Термін повноважень голови комітету і держуповноважених згідно із законом складає сім років.
  • До цього журналіст Юрій Бутусов із посиланням на джерела повідомив, що глава АМКУ написав заяву про відставку під тиском президента Володимира Зеленського.
  • У серпні 2019 року голова Антимонопольного комітету Юрій Терентьєв ініціював звільнення всіх державних уповноважених АМКУ, направивши 4 липня президенту Володимиру Зеленському документ під назвою "Про розгляд питання про звільнення державних уповноважених". Він включав прізвища всіх членів комітету крім самого голови. Після цього 5-8 липня були оприлюднені президентські укази про звільнення чотирьох членів АМКУ - Марії Ніжнік, Агії Загребельської, Андрія Вовка і Валерія Полюховича.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини