Зеленський підписав зміни до держбюджету-2019

07.11.2019, 16:16
Зеленський підписав зміни до держбюджету-2019 - Фото
Володимир Зеленський (фото - president.gov.ua)

Президент підписав закон прийнятий Верховною Радою про зміни до держбюджету-2019

Президент Володимир Зеленський підписав законопроект №2283, який вносить зміни до держбюджету на 2019 рік.

Згідно з документом, передбачається зниження плану доходів через відставання з надходжень ПДВ на імпортні товари та ввізного мита в результаті надпланового зміцнення гривні, що буде компенсовано скороченням витрат на обслуговування держборгу.

Зміни дозволять фінансувати програми міністерств, а також забезпечать зарплати шахтарями й соцвиплати, відзначається в документі.

Зокрема, в бюджеті додали 1 млрд грн на програму "Реструктуризація вугільних шахт". Згідно з пояснювальною запискою до документа, це дозволить виплатити зарплати шахтарям і не допустити відключення шахт від електропостачання.

Передбачено збільшення на 1,4 млрд грн забезпечення військовослужбовців Держприкордонслужби, СБУ, Нацгвардії, Головного управління розвідки Міноборони, Управління державної охорони до рівня виплат у Збройних Силах.

Збільшено на 300 млн грн видатки за держпрограмою доступного житла для внутрішньо переміщених осіб, на 200 млн грн - на придбання житла для учасників АТО й ООС.

На 500 млн грн збільшено фінансування резервного фонду з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Крім того, на 354,6 млн грн виросте фінансування для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; на 787 млн ​​грн - для осіб з інвалідністю, щоб поліпшити забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.

Фінансування на утримання автодоріг загального користування збільшили майже на 1,17 млрд грн. Зокрема, на будівництво магістралі через Дніпро в Запоріжжі (траса Н-08 Бориспіль - Дніпро - Запоріжжя (через Кременчук) - Маріуполь виділена сума 750,6 млн грн.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами