RU

Зеленський підписав закон про верифікацію соцвиплат

19.12.2019, 11:26
Зеленський підписав закон про верифікацію соцвиплат - Фото
Володимир Зеленський (Фото: прес-служба президента)

Президент Володимир Зеленський 18 грудня підписав Закон "Про веріфікцію і моніторинг державних виплат" №324-ІХ. Про це повідомляє прес-служба голови держави.

За словами авторів закону, він покликаний підвищити адресність і ефективність держвиплат, сприяти розвитку "справедливої ​​системи соціального забезпечення".

Документ визначає основні етапи верифікації та моніторингу виплат, а також перелік інформації, яка подається для верифікації.

Очікується, що закон буде сприяти підвищенню адресності держвиплат, раціональному використанню бюджетних коштів, мінімізує втрати бюджету від шахрайства в соціальній сфері та автоматизує перевірку виплат.

"Закон набирає чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування, крім частини третьої статті 8, яка набирає чинності після впровадження системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів у промислову експлуатацію, і крім частини першої статті 10, яка набирає чинності з 1 січня 2021 року", - сказано в повідомленні.

Верифікація державних виплат - це комплекс заходів зі збору та перевірки достовірності інформації, поданої для призначення, нарахування та здійснення державних виплат (соцдопомоги, субсидій, дотацій тощо).

Читайте російською: Зеленский подписал закон о верификации соцвыплат

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини