RU

Зеленський підписав закон про реформу митниці та податкової

11.02.2020, 17:13
Зеленський підписав закон про реформу митниці та податкової - Фото
Володимир Зеленський (Фото: прес-служба президента)

Президент Володимир Зеленський підписав закон, що продовжує реформу Державної податкової служби (ДПС) і Державної митної служби. Про це повідомляє прес-служба президента.

Закон "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи" №440-IX був прийнятий Верховною Радою 14 січня.

Як відзначають у повідомленні, документ забезпечує функціонування державної податкової служби та Державної митної служби в форматі єдиних юридичних осіб та дозволить створити інформаційну базу  митної вартості товарів, що переміщуються через кордон України, на основі знеособленої інформації щодо експортно-імпортних операцій.

Реалізація положень закону сприятиме автоматизації та прозорості митних формальностей, а також запобіганню корупції в цій сфері. Зокрема, документ вводить регулярне оприлюднення Держмитслужбою інформації, що стосується митної вартості товарів, що переміщуються через митний кордон України, регулює питання застосування електронних документів та електронного документообігу в митній справі.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини