Зеленський підписав закон про боротьбу з ухиленням від сплати податків

22.05.2020, 09:55
Зеленський підписав закон про боротьбу з ухиленням від сплати податків - Фото
Володимир Зеленський (Фото: прес-служба президента)

Президент схвалив впровадження плану дій BEPS та удосконалення адміністрування податків

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві" № 466-IX. Про це сказано в повідомленні Офісу президента.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Закон передбачає низку змін, спрямованих на вдосконалення та спрощення системи адміністрування податків, приведення її у відповідність зі світовими стандартами.

Мета закону - впровадження міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі та імплементація положень Плану протидії практикам розмивання оподатковуваної бази та виведення прибутку з-під оподаткування (План дій BEPS).

Читайте також: Податки на чотири букви. Що таке BEPS - 10 запитань та відповідей

Крім того, наголошується у повідомленні, передбачені документом зміни забезпечують необхідні умови для реформування Державної податкової служби і відкривають можливість для перетворення її структури відповідно до концепції єдиної юридичної особи.

Документ, підписаний президентом, також покликаний удосконалити систему адміністрування податків і розширити можливості онлайн-сервісів для платників. Платник, який подає звітність в електронному вигляді або пройшов електронну ідентифікацію онлайн в електронному кабінеті, зможе подати заяву про бажання отримувати документи від податкових органів в електронному вигляді.

В ОПУ відзначають, що реалізація положень закону також розширює інвестиційні стимули шляхом запровадження прискореної амортизації основних засобів.

Читайте російською: Зеленский подписал закон о борьбе с уклонением от уплаты налогов

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями