RU

Зеленський підписав закон про боротьбу з ухиленням від сплати податків

22.05.2020, 09:55
Зеленський підписав закон про боротьбу з ухиленням від сплати податків - Фото
Володимир Зеленський (Фото: прес-служба президента)

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві" № 466-IX. Про це сказано в повідомленні Офісу президента.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Закон передбачає низку змін, спрямованих на вдосконалення та спрощення системи адміністрування податків, приведення її у відповідність зі світовими стандартами.

Мета закону - впровадження міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі та імплементація положень Плану протидії практикам розмивання оподатковуваної бази та виведення прибутку з-під оподаткування (План дій BEPS).

Читайте також: Податки на чотири букви. Що таке BEPS - 10 запитань та відповідей

Крім того, наголошується у повідомленні, передбачені документом зміни забезпечують необхідні умови для реформування Державної податкової служби і відкривають можливість для перетворення її структури відповідно до концепції єдиної юридичної особи.

Документ, підписаний президентом, також покликаний удосконалити систему адміністрування податків і розширити можливості онлайн-сервісів для платників. Платник, який подає звітність в електронному вигляді або пройшов електронну ідентифікацію онлайн в електронному кабінеті, зможе подати заяву про бажання отримувати документи від податкових органів в електронному вигляді.

В ОПУ відзначають, що реалізація положень закону також розширює інвестиційні стимули шляхом запровадження прискореної амортизації основних засобів.

Читайте російською: Зеленский подписал закон о борьбе с уклонением от уплаты налогов

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини