RU

Зеленський очікує 5 млрд грн від легалізації грального бізнесу

20.10.2020, 14:00
Зеленський очікує 5 млрд грн від легалізації грального бізнесу - Фото
Ілюстративне фото: pixabay.com

Президент Володимир Зеленський очікує, що в 2021 році держбюджет отримає 5 млрд грн від легалізації грального бізнесу. Про це він заявив під час щорічного послання до Верховної Ради.

"У всій країні закриті тисячі підпільних казино. Прийняли закон щодо легалізації грального бізнесу. Те, що роками було в тіні, вже наступного року, з першими ліцензіями, має принести до бюджету 5 млрд грн", – сказав Зеленський.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Він також додав, що у країні закрили близько тисячі нелегальних заправок. Зокрема завдяки цьому, вважає Зеленський, офіційні мережі АЗС знизили ціни на бензин.

Читайте також: Хотіли дізнатися, але боялися запитати: 5 міфів про легалізацію грального бізнесу в Україні

  • 11 серпня президент Володимир Зеленський підписав законопроект №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор".
  • 29 вересня уряд створив Комісію з регулювання азартних ігор і лотерей. Головне завдання Комісії – виконання функцій органу ліцензування госпдіяльності у лотерейній сфері. Регулятор буде приймати рішення щодо видачі, переоформлення, призупинення дії, анулювання ліцензій, розширення або звуження господарської діяльності ліцензіатом.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини