RU

Зеленський назвав дату початку роботи зони вільної торгівлі з Ізраїлем

24.11.2020, 12:16
Зеленський назвав дату початку роботи зони вільної торгівлі з Ізраїлем - Фото
Володимир Зеленський (Фото: пресслужба президента)

Зона вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем почне діяти з 1 січня 2021 року. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський в Twitter.

"ЗВТ між Україною та Ізраїлем почне діяти вже з 1 січня 2021 року! Це новий рівень відносин між країнами і зелене світло для збільшення українського експорту, більш тісної кооперації в сферах high-tech, інжинірингу, розвитку інвестиційного співробітництва", – написав президент.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Згідно з текстом документа, угода набуде чинності через 60 днів після дати отримання дипломатичної ноти, якою сторони повідомляють одна одну про завершення відповідних внутрішніх юридичних процедур.

З моменту набрання чинності угоди будуть скасовані ввізні мита для близько 80% українських промислових товарів. Також завдяки скасуванню близько 70% ввізних мит на ізраїльську промислову продукцію стане можливим високотехнологічний інвестиційний імпорт.

  • 11 липня 2019 року Верховна Рада ратифікувала угоду про створення зони вільної торгівлі з Ізраїлем. 21 січня 2019 року Україна та Ізраїль підписали угоду про ЗВТ. Переговори між урядами почалися ще в 2013 році, проте найбільш інтенсивна робота проводилася в 2016-2018 роках. Українська делегація провела сім раундів переговорів, які завершилися в березні 2018 року.
  • 24 січня 2020 року президент України Володимир Зеленський на зустрічі з президентом цієї країни Реувеном Рівліном заявив, що товарообіг між Україною та Ізраїлем в короткій перспективі може досягти $2 млрд.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини