Зеленський допускає програш у судах у спорах із Коломойським

10.10.2019, 15:10
Зеленський допускає програш у судах у спорах із Коломойським - Фото
Володимир Зеленський (фото - прес-служба президента)

Президент Володимир Зеленський вважає, що з колишнім власником ПриватБанку Ігорем Коломойським варто було домовитися до судів, тому що держава може їх програти. Про це він сказав під час прес-марафону на столичному гастрономічному ринку Kyiv Food Market 10 жовтня.

"У суді не все так чесно, не все так чисто та не у всіх цих справах у нас може бути перемога. Тому потрібно на березі, ще до суду, домовитися. Але домовлятися повинен експерт міжнародний, про якого всі знають, що він independent one", - сказав Зеленський.

Він також додав, що не отримав підтримки своєї позиції. За словами Зеленського, коли він захотів продемонструвати, що запросив на зустріч олігархів, щоб проговорити з ними всі "червоні лінії", на фото з Коломойським відреагували негативно.

"А як я можу вирішувати питання, не спілкуючись із людьми, з якими повинен вирішувати це питання? Тоді, будь ласка, - НБУ, Коломойський, суд ... Нехай самі займаються. Але всі повинні знати: якщо програють ці справи, то й відповідальність понесуть ті, хто до них залучений", - сказав президент.

При цьому Зеленський вважає прийнятним укладення "мирової угоди", однак без компенсації екс-власникам із держбюджету.

"Угода може бути. Якщо ми чуємо від одного із джерел, що є слабкість щодо тієї чи іншої справи, то потрібно розмовляти. Потрібно розмовляти. Ви не можете загрожувати, але потрібно говорити. Щоб держава не несла збитки ... Потрібно сісти і сказати: так не буде, грошей немає, ніхто нічого не поверне, давай врегульовувати - ти хочеш жити в цій країні. Але мені не дають можливості це зробити", - зазначив президент.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Большой взрыв" ПриватБанка. Полный гайд по вселенной судов вокруг национализации