Зеленський анонсував масштабне будівництво доріг із березня

11.02.2020, 16:41
Зеленський анонсував масштабне будівництво доріг із березня - Фото
Володимир Зеленський (Фото: прес-служба президента)

Володимир Зеленський анонсував старт масштабного будівництва доріг. Частину коштів візьмуть із грошей, які Нафтогаз отримав від Газпрому

В Україні з 1 березня 2020 року почнеться реалізація масштабного проекту будівництва доріг. Про це під час заходу "Зшити Україну" заявив президент Володимир Зеленський.

За його словами, в поточному році планують оновити 4 000 км доріг державного значення. На це передбачено понад 85 млрд грн.

"Це, по-перше, 31 млрд грн із Державного дорожнього фонду. По-друге, залучення в банках понад 19 млрд під державні гарантії. Минулого тижня мною підписані зміни до Бюджетного кодексу і Державного бюджету на 2020 рік, які дозволять Укравтодору все це зробити", - сказав Зеленський.

Президент також зазначив, що на будівництво доріг передбачена частина коштів, які НАК Нафтогаз України отримав від російського Газпрому за результатами Стокгольмського арбітражу.

Крім того, Зеленський заявив про мету побудувати цього року 2 000 км доріг місцевого значення. Для чого виділено 22,2 млрд грн, що на 70% більше, ніж було витрачено в 2019 році. За його словами, масштабне будівництво доріг допоможе створити близько 12 000 робочих місць.

"Уряд у стислі терміни має ухвалити всі необхідні рішення для максимально швидкого початку робіт і використання цих коштів", - підкреслив глава держави.

  • Верховна Рада 16 січня прийняла законопроекти №2660 і №2661, які дозволять залучити 20 млрд грн кредитів у 2020 році на ремонт і будівництво доріг.
  • Зараз у Дорожньому фонді на 2020 рік закладено понад 30 млрд грн на дороги загальнодержавного значення. Згідно зі схваленою Кабінетом міністрів Дорожньою стратегією-2020, на ці гроші буде збудовано та відремонтовано 4 000 км доріг. Технічний нагляд за будівництвом і ремонтом пріоритетних доріг здійснюватимуть зарубіжні компанії.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - КЛУБ 4 ЛАПИСобаче офісне життя