RU

"Зелений" тариф. КСУ не допустив профільні асоціації до судових засідань

08.10.2020, 17:27
Конституційний суд України (Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Конституційний̆ суд України не допустив найбільші асоціації відновлювальної енергетики країни до участі в засіданнях про неконституційність "зеленого" тарифу. Про це  LIGA.net повідомив голова правління Української вітроенергетичної асоціації (УВЕА) Андрій Конеченков.

За його словами, 9 вересня три профільних асоціації подали в Конституційний суд клопотання з проханням розглянути справу про "зелений" тариф в усній формі, дозволивши їм брати участь у засіданнях.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook:  головні бізнес новини

Клопотання, зокрема, подали три найбільших "зелених" асоціації країни – Українська вітроенергетична асоціація, Європейсько-українське енергетичне агентство та Українська асоціація відновлюваної енергетики.

"1 жовтня ми отримали повідомлення від КСУ про рішення розглядати справу у письмовому провадженні. Таким чином, КСУ відмовив усім профільним асоціаціям в участі в засіданнях суду й асоціації не зможуть озвучувати свою позицію усно", – повідомив Конеченков.

Глава УВЕА уточнив, що після цього він відправив до КСУ ще одне звернення, яким попросив винести "окремі питання в усне провадження".

"Поки відповіді не було, звернення знаходиться на розгляді у судді-доповідача", – додав глава УВЕА.

Читайте також: Поле битви – Конституційний суд. Чи зможе Коломойський скасувати в Україні "зелений" тариф

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram:  лише важливе

Богдан Заика
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини