RU

Здано перший будинок за програмою "Доступне житло"

22.09.2008, 13:59

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко відкрила перший будинок, побудований за програмою "Доступне житло", перебуваючи з робочою поїздкою в Полтаві.

"Сьогодні ми перерізали стрічку і відкрили перший 100-квартирний будинок, який побудований так, як повинно бути побудоване все житло в Україні", - зазначила Ю. Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Усі квартири в новому будинку здані "під ключ". Водночас Прем'єр-міністр України зазначила, що це – експериментальне будівництво, яке було проведене в рекордні терміни, а вартість житла - тричі дешевше, ніж в середньому на ринку. "Ми продемонстрували, що можна здати квартиру "під ключ" за ціною тричі дешевше", - зазначила Ю. Тимошенко.

За її словами, здешевлення житла сталося за рахунок того, що міська влада Полтави не допустила хабарництва і зайвих бюрократичних перешкод при будівництві житла. Ю. Тимошенко також повідомила, що будівники працювали, використовуючи високі технології, а все оснащення будинку – полтавського виробництва. Крім того, при будівництві житла не було задіяно посередників між міською владою і генеральним підрядником.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини