RU

Збиток від катастроф за підсумками року оцінюють у $140 млрд.

19.12.2012, 16:29
Збиток від катастроф за підсумками року оцінюють у $140 млрд. - Фото
Фото: webpark.ru
Економічні втрати від природних та інших катастроф за підсумками 2012 року можуть досягти $140 млрд., випливає з результатів дослідження страхової компанії Swiss Re.

Як повідомляє BFM.ru, найбільші втрати року, що минає, пов'язані з природними катастрофами - в першу чергу, в США. Згідно з попередніми підрахунками Swiss Re, загальний обсяг застрахованого збитку від катастроф, що обрушилися на планету в 2012 році, становить $65 млрд. Природні катаклізми за рік забрали життя 11 тисяч осіб і стали джерелом застрахованих збитків приблизно на $60 млрд.

Після відносно благополучного і спокійного першого півріччя 2012 року на США обрушилися спочатку посуха, а потім ураган Сенді, що призвело до значних економічних втрат. За підсумками минулого року, за час якого сталися рекордно сильні землетруси і повені, сума збитків сягнула історичного максимуму в $120 млрд. Показник минає вище середнього рівня за останні 10 років.

Протягом останніх двох років найбільші природні катастрофи траплялися в Азії та Південній Америці. У цьому році тенденція змінилася - п'ять самих руйнівних із застрахованих катаклізмів відбулося в США. Ураган Сенді, що обрушився на східне узбережжя Сполучених Штатів, викликав повінь і призвів до найбільшого відключення електроенергії в історії держави. До появи в США Сенді пройшов по Багамським островам і країнам Карибського басейну, несучи руйнування і смерть.

Фахівці оцінюють суму страхових виплат за підсумками урагану в $20-25 млрд. - збиток виявився дуже великим, незважаючи на те, що це стихійне лихо було не таким сильним, як, наприклад, ураган Катріна. Страхову компенсацію збитку від посухи, що охопила США влітку, експерти оцінюють приблизно в $11 млрд.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини