RU

Збиток Японії від стихії може перевищити $300 млрд.

23.03.2011, 10:50

Збиток Японії внаслідок стихійних лих становить від 16 трлн. до 25 трлн. ієн (від $185 млрд. до $308 млрд.). Про це сьогодні у спеціальній доповіді повідомив уряд країни.

Як повідомляє ПРАЙМ-ТАРС, звіт японської влади враховує збиток, завданий стихією префектурам Івате, Міяги, Фукусіма, Аоморі, Ібаракі, Тіба і Хоккайдо. Сюди включені дані про зруйновані будинки, пошкоджені дороги і підприємства. Водночас документ не враховує економічних втрат, які були завдані внаслідок відключення електроенергії. Крім того, влада країни поки не в змозі оцінити збиток від аварії на АЕС "Фукусіма-1".

За прогнозами уряду, землетрус може зменшити обсяги економічного зростання Японії у 2011 році на 0,5%. Водночас влада не виключає, що за спадом піде пришвидшення зростання японської економіки, якому сприятиме збільшення попиту.

Раніше уряд Японії заявляв про намір виділити на відновлення постраждалих від стихії районів країни 10 трлн. ієн ($127 млрд.). Кошти передадуть у вигляді кредитів компаніям, які ведуть відновні роботи.

Землетрус в Японії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини