RU

Збитки підприємств ЖКГ з початку року перевищили 3 млрд.грн.

14.09.2012, 14:47
Збитки підприємств ЖКГ з початку року перевищили 3 млрд.грн. - Фото
Анатолій Близнюк
Підприємства житлово-комунального господарства з початку 2012 року отримали збитки більше 3 млрд.грн. Про це в ході селекторної наради в Кабміні заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк.

"Незважаючи на те, що ми зараз на тверду "четвірку" готові до зими, є питання, які можуть перешкодити нормальній роботі. Це фінансовий стан підприємств. Ось в Донецькій області 872 мільйони  збитків. Наступна за нею Луганська - 306, Дніпропетровська - 293, а Київ - 202. Донецька область має  збитків більше, ніж ці три регіони разом. Не ставте собі головним завданням - отримати різницю в тарифах. Працюйте над підвищенням рівня рентабельності підприємств. Я не бачу конкретних дій щодо поліпшення ситуації", - звернувся міністр до заступників голів облдержадміністрацій.

При цьому Близнюк повідомив, що на погашення різниці в тарифах в цьому році держава направляє 6,9 млрд.грн. "Держава взяла на себе зобов'язання покривати різницю в тарифах, тому - працюйте із цим питанням" - зазначив голова Мінрегіону.

За даними Держстату, заборгованість населення за послуги ЖКГ зменшилась у липні порівняно з червнем на 3,6% і на 1 серпня склала 10,9 млрд.грн.

Досьє на Анатолія Близнюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини