RU

Збільшено капітал Держфонду сприяння молодіжному будівництву

28.04.2012, 16:30
Збільшено капітал Держфонду сприяння молодіжному будівництву - Фото
Анатолій Близнюк
Виконуючи програму реформ, ініційованих президентом України, Кабінет міністрів України збільшив статутний капітал Державного фонду сприяння молодіжному будівництву, прийнявши 25 квітня 2012 року відповідну постанову № 337. Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк.

"Збільшення статутного капіталу на 34 млн.грн. дозволить не тільки зберегти належний рівень виконання державних житлових програм, а й значно посилити роботу на нових напрямках", - зазначив Близнюк, якого цитує прес-служба міністерства.

Керівник Мінрегіону додав, що, починаючи з травня, повинна запрацювати житлова програма, на яку додатково в держбюджет передбачено 1 млрд. грн., завдяки чому держава розраховує значно посилити свою житлову політику.

Нагадаємо, на реалізацію пільгової іпотечної програми, ініційованої президентом, з Державного бюджету пропонується виділити 1 млрд. грн. Відповідний законопроект N10317 внесено Кабінетом міністрів у парламенті і опубліковано на офіційному сайті ВР.

У березні президент України заявив, що вже з травня в Україні запрацює програма пільгової іпотеки, в рамках якої кредити на житло можна буде отримати під 2-3% строком на 10-15 років.

Влада готова з травня почати реалізацію програми державної іпотеки. Порядок житлового кредитування під 3% напередодні був узгоджений Кабінетом міністрів. У програмі можуть брати участь українці без вікових обмежень, зареєстровані на квартирному обліку, виплати по іпотеці для яких будуть становити не більше 40% місячного доходу сім'ї. У той же час, доходи учасників програми не повинні перевищувати п'ятикратного розміру середньої зарплати на одного члена сім'ї.

Досьє на Анатолія Близнюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини