RU

Збільшення боргів з зарплати дивує Азарова

22.07.2010, 16:45

Прем'єр-міністр Микола Азаров здивований, що заборгованість з заробітної плати зростає на фоні зростання прибутків населення і зростання промислового виробництва. Про це він заявив сьогодні на розширеній нараді в Кабінеті Міністрів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, М.Азаров сказав: "Що особливо цікаво, заборгованість зростає на фоні зростання економічної активності підприємств. Грошові прибутки населення зросли за перші шість місяців на 13%. Зросли виплати з заробітної плати, зросли пенсійні виплати. Тобто об'єктивних підстав для зростання заборгованості немає. Промислове виробництво за півріччя зросло на 12%, порівняно з аналогічним періодом минулого року".

М.Азаров також зазначив, що останнім часом всього деякі керівники звернулися до нього як до Прем'єр-міністра з проханням допомогти у вирішенні питання погашення заборгованості щодо зарплати.

"У вас якийсь настрій склався, що можна як-небудь поставитися до цього завдання. До того ж, що цікаво, за минулий місяць до мене як до керівника уряду декілька осіб всього звернулися, я маю на увазі міністрів і губернаторів, з тим, щоб допомогти вирішити те чи інше завдання з ліквідації заборгованості. А всі інші вважають, що, очевидно, впоратися власними силами або взагалі не приділяють уваги цій проблемі. Мене це спантеличує. З одного боку, це було б добре, що ви своїми силами вирішили впоратися, ну так справляйтеся", - зазначив він.

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини