ЗАЗ починає збірку автомобілів групи Renault для України

10.09.2020, 11:31
ЗАЗ починає збірку автомобілів групи Renault для України - Фото
Фото: прес-служба ЗАЗ

Запорізький автомобільний завод починає збірку легкових автомобілів моделей Groupe Renault. Про це повідомила прес-служба компанії.

"Проект реалізується на потужностях в Запоріжжі і стає сильною ознакою відродження автомобільної промисловості в Україні", - йдеться в повідомленні.

Перед початком проекту ЗАЗ провів модернізацію складальних ліній, щоб відповідати міжнародним стандартам якості Groupe Renault.

На заводі розгорнута система Alliance Production Way, яка буде проводити контроль якості вироблених автомобілів.

"Український ринок має для нас високий потенціал, завдяки своєму місцю розташування і зростаючому інтересу до нових автомобілів. Бренди "зроблено в Україні" будуть на тому ж рівні якості, що і продукція інших заводів групи Renault", - прокоментував керуючий директор Groupe Renault Export в регіоні Євразія Макс Міссана.

ЗАЗ належить корпорації УкрАвто  Таріела Васадзе. З 2019 року завод не виробляє легкових автомобілів. У минулому році ЗАЗ випустив 151 легкий комерційний автомобіль Lanos Cargo, а також на замовлення були зроблені 15 автомобілів ЗАЗ С70101. Це автомобілі спецпризначення для виконання функцій пересувного мобільного офісу. Також на потужностях Запорізького заводу випускаються автобуси і вантажні автомобілі.

  • У жовтні 2019 року з'явилася інформація, що в Запоріжжі збиратимуть автомобілі Renault Arkana. На ЗАЗі тоді пояснили, що ведуть переговори щодо спільного проекту з групою Renault.
  • На початку березня 2020 року в запорізьких ЗМІ з'явилася інформація про те, що ЗАЗ почав тестовий випуск автомобілів Lada.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектКак четвероногие спасают физическое и ментальное здоровье хозяев во время коронакризиса