RU

Завтра в Ощадбанк за компенсаціями прийдуть 70 тисяч людей

31.05.2012, 11:57
Завтра в Ощадбанк за компенсаціями прийдуть 70 тисяч людей - Фото
89dc2b7d7a159422adb922b22f0ef50c.jpg
Завтра у відділення Ощадбанку за компенсаціями за знеціненими вкладами Ощадбанку СРСР прийдуть 70 тисяч чоловік. Про це сказав сьогодні журналістам на прес-конференції голова правління Ощадбанку Сергій Подрєзов

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Подрєзов нагадав, що у виконання соціальних ініціатив президента Віктора Януковича з 1 червня Ощадбанк розпочинає проведення компенсаційних виплат вкладникам Ощадбанку СРСР.

"На сьогоднішній день близько 2,5 млн. людей отримали свою чергу, з яких 1,5 млн. вже зареєструвалися. Тобто, у нас півтора мільйона людей, які бажають отримувати свою тисячу. Першого червня близько 70-80 тисяч людей по всій Україні, які згідно своєї черги, свого часу прийдуть і отримувати свою тисячу", - сказав він.

Подрєзов уточнив, що гроші можна буде отримати готівкою, на банківську картку або оформити депозит.

Він додав, що черг у відділеннях бути не повинно, оскільки будуть приходити люди, яким призначено на конкретний день і час.

"Гроші ми від Мінфіну отримали, на картки зарахували, картки розвезені по відділеннях на першу декаду червня. Тому на сьогоднішній день проблем ніяких немає", - сказав він.

Також Подрєзов сказав, що має намір особисто відвідати кілька відділень, щоб перевірити, як іде робота з  виплати компенсацій.

Нагадаємо, за даними Ощадбанку, в ІАС "Реєстр вкладників заощаджень громадян" на початок 2012 року внесено дані про знецінених заощадженнях більше 11,8 млн. громадян України, з яких лише близько 6,16 млн. чоловік уже одержали компенсацію в межах 1 тис. грн. Решта вкладників внесені до реєстру - 5,6 млн. осіб. Виходячи з цього, розмір витрат в поточному році на проведення зазначених компенсаційних виплат передбачено відповідний: 5,6 млрд.грн.

Механізм компенсації за вказаними вкладами затверджений постановою уряду України від 23.04.2012 р. № 346. Він припускає, що з 1 червня 2012 р. АТ Ощадбанк буде перераховувати гроші на поточні рахунки вкладників (що потрапили до "Реєстру вкладників заощаджень громадян"), а ті зможуть скористатися грошима з допомогою "Національних карт".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини