RU

Завтра вчителі пікетуватимуть Кабмін

21.03.2011, 15:20

Завтра, 22 березня, близько 5 тисяч працівників сфери освіти проведуть пікет під стінами Кабінету Міністрів України з вимогою наблизити тариф першого розряду працівників галузі до мінімальної заробітної плати і на 20% збільшити зарплати. Про це повідомив голова Профспілки освіти і науки України Георгій Труханов.

Як повідомляє УНІАН, Г.Труханов зазначив, що зараз тариф першого розряду становить 613 грн., рівень мінімальної зарплати - 941 грн. Профспілки вимагають від уряду зрівняти дані показники. "Виходить, що перші 7 розрядів отримують однакові заробітні плати", - сказав Г.Труханов.

Крім того, за підсумками першого кварталу цього року працівники сфери освіти вважають за необхідне підвищити їм заробітні плати на 20%. Це стосується не тільки вчителів, але й інших працівників галузі.

Також, зазначив Г.Труханов, сьогодні пікети працівників сфери освіти проводяться у регіонах, зокрема, у Донецьку, Луганську, Львові, Запоріжжі. За його словами, кожна область висуває додатково свої вимоги, наприклад, вчителя Донецької області вимагають збільшити фінансування, оскільки кошти на поточний рік виділені у розмірі 80%.

Освіта: добірка новин>>>
Ринок праці: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини