RU

Завтра у Кабміні займуться боротьбою з корупцією

18.01.2011, 13:05

Завтра з ініціативи Контрольно-ревізійного управління уряд на своєму засіданні розгляне питання фінансово-бюджетної дисципліни і боротьби з корупцією. Про це повідомив на прес-конференції глава КРУ Петро Андреєв.

"Я, як керівник КРУ, враховуючи негативні тенденції, які збереглися у багатьох органах державної влади при нинішньому уряді, звернувся до Прем'єр-міністра з пропозицією, щоб терміново, враховуючи ситуацію, яка склалася у сфері державних фінансів, розглянути питання фінансово-бюджетної дисципліни і боротьби з корупцією на засіданні уряду. Завтра на засіданні уряду буде розглядатися це питання", - сказав П.Андреєв, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

П.Андреєв зазначив також, що будуть розглянуті проблеми, які є сьогодні, проблеми, що накопичилися за попередні роки, а також шляхи їхнього вирішення. Зокрема, за його словами, будуть розглянуті питання порушень при проведенні держзакупівель, а також проблеми, пов'язані з тим, що багато керівників держпідприємств, на яких були зафіксовані порушення ще за часи минулої влади, при нинішній владі продовжують обіймати свої посади.

Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини