RU

Завтра Рада може зняти з порядку денного проект Житлового кодексу

14.02.2011, 12:10
Завтра Рада може зняти з порядку денного проект Житлового кодексу - Фото
5fcbf5e8d8e6f75bceb62a419d3e466f.jpg

Завтра Рада може зняти з порядку денного проект Житлового кодексу
У вівторок, 15 лютого, Верховній Раді України запропонують зняти з розгляду проект Житлового кодексу. Про це повідомив Голова Верховної Ради Володимир Литвин (на фото), відкриваючи засідання погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Литвин зазначив, що відповідна пропозиція надійшла від профільного комітету після детального розгляду документа. "Підготовлено відповідний проект постанови Верховної Ради, щоб ми діяли у правовій площині. Пункт перший: зняти з розгляду Житловий кодекс… Пункт другий: визнати постанову Верховної Ради про прийняття цього документа за основу, такою, що втратила силу", - сказав В.Литвин.

Щодо Трудового кодексу, спікер нагадав, що документ міститься на розгляді Верховної Ради з 2003 року, і в 2009 року за цей документ проголосувала вся Верховна Рада України, за винятком фракції комуністів. Тому, за його словами, не треба звинувачувати будь-кого у спробах його проштовхнути.

В.Литвин запропонував провести комітетські слухання, на яких можна було б професійно обговорити документ, а потім опублікувати проект, підготовлений до другого читання, з відповідними коментарями.

Спікер також нагадав, що на середу заплановані парламентські слухання з пенсійної реформи. В.Литвин наголосив, що вже є надзвичайно велика кількість охочих виступити на цих слуханнях, і запропонував фракціям визначитися і виділити по одному виступаючому. Також, за його словами, якщо виступає представник уряду або профспілок, немає потреби надавати слово їхнім заступникам, оскільки ці інститути, очевидно, повинні виступати з єдиною позицією.

Велику частину часу, за словами В.Литвина, потрібно залишити "для виступу людей". "Я просив би підтримати цю ситуацію, оскільки якщо слідувати пропозиції комітету, до 17:45 переважно виступатиме представники депутатського корпусу, і на цьому закінчаться парламентські слухання", - пояснив він.

Нагадаємо, спочатку планувалося, що на цій сесії парламент прийме закон про пенсійну реформу, новий Митний кодекс, розгляне у другому читанні Трудовий і Житловий кодекси.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини