RU

Завод Коломойського виграв суд у ПриватБанку на 22 млн грн

09.06.2020, 16:17
Завод Коломойського виграв суд у ПриватБанку на 22 млн грн - Фото
Ігорь Коломойський Фото: прес-служба YES-2019. Фотограф Сергій Ільїн

Верховний Суд 2 червня через клопотання Нікопольського заводу феросплавів (НЗФ) Ігоря Коломойського закрив провадження за касаційною скаргою ПриватБанку про виплату заводу 22 млн грн. Про це пише  Finbalance.

ПриватБанк намагався оскаржити у Верховному Суді рішення судів нижчих інстанцій, які постановили стягнути з банку 22 млн грн на користь НЗФ, котрі завод заплатив Національному банку (НБУ) в рамках мирової угоди за кредитом рефінансування, затвердженим у 2019 році.

Ініціатором мирової угоди був сам НЗФ. Він міг виплачувати НБУ заборгованість протягом року, але  погасив відразу всю суму достроково.

  • У січня 2020 ПриватБанк на тлі мітингів працівників НЗФ під своїм головним офісом виплатив підприємству 21,8 млн грн, виконавши рішення Господарського суду Києва, прийняте в грудня 2019.
  • У квітні 2020 Госпсуд Києва постановив стягнути з ПриватБанку 17 млн ​​грн на користь іншої компанії Коломойського-Боголюбова - Арлан. Вона також уклала мирову з НБУ з приводу рефінансу, виданого Привату до націоналізації.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини