RU

Завод Коломойського продовжить погашати борг Привату перед НБУ

01.11.2019, 16:42
Завод Коломойського продовжить погашати борг Привату перед НБУ - Фото
Ігор Коломойський (Фото: прес-служба [email protected] Фотограф: Сергій Ільїн)

Нікопольський завод феросплавів (НЗФ) Ігоря Коломойського уклав другу мирову угоду з Національним банком (НБУ), в рамках якої погодився виплатити частину своєї заборгованості по кредитах рефінансування ПриватБанку. Завод був поручителем за кредитами у часи, коли ПриватБанк належав Ігорю Коломойському.

Як повідомляє прес-служба НБУ, мирову угоду, ініціатором якої був НЗФ, Господарський суд Дніпропетровської області ухвалив 31 жовтня.

НЗФ зобов'язався погасити заборгованість ПриватБанку в сумі, яка дорівнює ринковій вартості заставного майна, зазначають у Нацбанку. При цьому точну суму в прес-службі регулятора не уточнюють.

Також завод Коломойського погодився відшкодувати НБУ судові витрати.

  • Це вже третя мирова колишнього власника ПриватБанку з НБУ. 28 серпня Нікопольський завод феросплавів вперше погодився заплатити за кредитами рефінансу для ПриватБанку. Потім 18 вересня ще одна компанія Коломойського - Арлан - також пішла на подібну мирову. За обома цими угодами з НБУ компанії олігарха вже виплатили гроші достроково.
  • Із 20 вересня працівники НЗФ почали мітинги під головним офісом ПриватБанку в Дніпрі. За їх словами, на заводі їм сказали: "Ідіть, забирайте свої зарплати у ПриватБанку". У Приваті заявили, що НЗФ не є клієнтом банку, а сам банк не є учасником мирової з НБУ.
  • 11 жовтня ПриватБанк повідомив, що подає в суд на НЗФ через пікети, які на той момент тривали і створювали перешкоди для роботи співробітників банку.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини