RU

Затверджено план заходів щодо адаптації української економіки до вимог СОТ

31.10.2008, 12:11

Український уряд затвердив план заходів щодо адаптації економіки до вимог Світової організації торгівлі (СОТ). Про це повідомив Міністр економіки України Богдан Данилишин.

"Головна мета проекту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів щодо адаптації української економіки до вимог Світової організації торгівлі" – це необхідність підвищення конкурентоздатності національної економіки з дотриманням зобов'язань, які містяться в Протоколі про вступ України до СОТ і в положеннях відповідних угод СОТ", - наголосив Б. Данилишин, якого цитує прес-служба Мінекономіки.

Проект розпорядження визначає заходи в рамках СОТ і структурує їх за певними сферами (галузями) економіки.

Б.Данилишин вважає, що прийняття документа сприятиме створенню умов для збільшення обсягів іноземних інвестицій в економіку України, підвищенню темпів зростання іноземних інвестицій, пожвавленню виробництва, прискоренню структурних реформ і створенню стимулу для підвищення конкурентоздатності, а також розширенню асортиментів і якості товарів і послуг, зниженню їхньої ціни.

"Фінансування реалізації проекту розпорядження буде здійснюватися в межах коштів державного бюджету України, передбачених на виконання відповідних державних цільових і галузевих програм, а також за рахунок позабюджетних джерел, зокрема інвестиційних і кредитних ресурсів", - резюмував голова Мінекономіки.

Нагадаємо, 16 травня Україна стала 152-м членом СОТ, успішно завершивши багаторічний перемовний процес.

Досьє на Богдана Данилишина >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини