RU

Заступник міністра економіки впевнений, що сюрпризів від вступу до СОТ не буде

15.07.2008, 16:59

Жодних "сюрпризів", у зв'язку зі вступом України до СОТ, для вітчизняної економіки більше не буде. Про це сьогодні на брифінгу заявив заступник Міністра економіки Валерій П'ятницький.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. П'ятницький зауважив, що сьогодні ставляться питання щодо негативних наслідків від вступу до СОТ для окремих галузей економіки, у тому числі для виноробства, сільського господарства загалом, автопрому тощо. Однак видимих ознак того, що "щось почало гинути" В. П'ятницький не бачить.

"Якщо ви мені покажете приклади того, що щось почало гинути, то я вам буду вдячний", - сказав він. Також заступник міністра зауважив, що те , що зараз спостерігається в економіці - поява нових компаній, розвиток різних галузей економіки - може свідчити якраз про зворотнє.

В. П'ятницький повідомив, що у зв'язку зі вступом до СОТ, а також в рамках домовленостей про зону вільної торгівлі необхідно адаптувати вітчизняне законодавство і створити всі необхідні для цього інституції. Майбутні зміни, за його словами, відбуватимуться в цьому контексті.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини