RU

Заступник голови НБУ переходить на роботу до МВФ

23.06.2021, 14:33
Заступник голови НБУ переходить на роботу до МВФ - Фото
Дмитро Сологуб (Фото: пресслужба НБУ/Facebook)

Заступник глави Національного банку Дмитро Сологуб переходить на роботу до вашингтонського офісу Міжнародного валютного фонду. Про це в коментарі LIGA.net повідомив сам Сологуб. ​​

"Я працюватиму в Monetary and Capital Markets Department в підрозділі корпоративного управління центробанків", – уточнив Сологуб. За його словами, ця робота не перетинається з питаннями співпраці України і МВФ.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

В НБУ Сологуб працює з осені 2014 року. До правління Нацбанку входить із березня 2015 року, його контракт закінчується 11 липня 2021 року. Сологуб курирує питання монетарної політики, він – один із ключових ідеологів переходу українського центробанку до режиму інфляційного таргетування (серпень 2015), при якому регулятор орієнтується насамперед на показники зростання цін.

Дмитро Сологуб і Катерина Рожкова – єдині члени правління НБУ, які зберегли посади після зміни глави Нацбанку в липні 2020 року. Тоді колишній керівник Яків Смолій подав у відставку пославшись на політичний тиск, його замінив ексглава правління державного Укргазбанку Кирило Шевченко.

У жовтні 2020 року Сологуб і Рожкова отримали недовіру і догану від Ради НБУ. Шевченко, серед інших, підтримав цю санкцію. Як повідомив LIGA.net співрозмовник у Раді НБУ (орган відповідає за призначення та звільнення членів правління Нацбанку), питання відставки Сологуба буде розглянуто сьогодні, 23 червня, однак призначення нового заступника голови НБУ поки не планується.

Як уточнив LIGA.net Сологуб, він ще рік тому прийняв рішення про те, що не претендуватиме на другу каденцію в кріслі заступника голови Нацбанку. При цьому він не отримував від Шевченка пропозицій залишитися.

Сологуб виконуватиме обов'язки заступника голови НБУ до моменту, поки Рада Нацбанку не затвердить йому заміну. ​​

Підписуйтесь на LIGA .Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Юрий Тарасовский, Сергей Шевчук
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини