RU

Заступник Богатирьової називає продаж ОПЗ економічним злочином

22.09.2009, 15:14

Готується черговий економічний злочин, коли мають намір продати ледь не останнє українське хімічне підприємство. Таку думку під час Інтернет-конференції на на порталі ЛІГА.net озвучив заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Дмитро Видрін, відповідаючи на питання про доцільність продажу Одеського припортового заводу.

"Готується черговий економічний злочин, коли мають намір продати ледь не останнє українське хімічне підприємство. Навіть якщо його продавати, то це треба робити або на вході у кризу, або на виході. Але не в епіцентрі кризи, коли ціна образливо мінімальна. Але уряд на це йде, парламент мовчить, люди мовчать", - вказав Д.Видрін.

Нагадаємо, 15 липня 2009 р. ФДМУ оголосив конкурс про продаж 99,567% акцій ВАТ "Одеський припортовий завод". Стартова ціна - 4 млрд. грн. Конкурс має відбутися 29 вересня 2009 р.

17 вересня 2009 р. Президент України Віктор Ющенко зупинив приватизацію ОПЗ. У той самий день виступив Перший віце-прем'єр-міністр України Олександр Турчинов, заявивши, що уряд ухвалить відповідальне рішення, як діяти, реагуючи на Указ Президента. За його словами, готовність брати участь у конкурсі із приватизації Одеського припортового заводу вже висловили кілька представників підприємств хімічної галузі світового рівня.

Крім того, 18 вересня стало відомо, що Окружний адміністративний суд м. Києва заборонив вживати будь-які заходи щодо приватизації ОПЗ. 21 вересня завершився термін подачі заявок на участь в конкурсі із приватизації підприємства.Цей захід проходило у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ
за адресою: Київ, вул. Шамрила, 23

тел.: (044) 593-16-37
e-mail: [email protected]
Детальніше про Прес-центр>>>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини