"Застрахуй будинок і здоров'я": Рожкова заявила про смс-погрози

12.12.2019, 13:59
Катерина Рожкова (Фото: Юлія Березовська/прес-центр НБУ)

Перший заступник голови правління Національного банку України (НБУ) Катерина Рожкова заявляє про смс-погрози на свою адресу.

"Тиск на мене і нашу команду посилюється. Три дні поспіль вранці "мітингувальники" біля будинку намагаються перешкоджати моєму виїзду на роботу. Доводиться викликати поліцію та їхати на поліцейському авто", - повідомила Рожкова на своїй сторінці  у Facebook.

Вона додала, що вчора отримала повідомлення з погрозами. Після чого ввечері приїхала поліція з саперами для перевірки повідомлення про замінування сусіднього будинку, воно виявилося хибним. На думку Рожкової, анонім просто помилився адресою.

"Ці загрози я сприймаю як реальні, пов'язані з виконанням мною службових обов'язків на посаді першого заступника голови НБУ. З огляду на мітинги під стінами НБУ, під будинками, в яких проживаю я  та Яків Смолій, постійні образливі виклики на нашу адресу й на адресу наших колег з боку "мітингувальників", учора я звернулася з відповідною заявою до правоохоронних органів. Терор, на жаль, триває", - написала вона.

Рожкова додала, що якщо таким чином хтось хоче "відкотити" реформу фінсектора і зупинити налагоджену роботу НБУ, то він дуже помиляється. "Не дивлячись на тиск, позиція НБУ незмінна - колишні власники банків повинні нести відповідальність за виведення коштів і доведення банків до банкрутства", - резюмувала вона.

Фото: Facebook Катерина Рожкова

"Застрахуй будинок і здоров'я": Рожкова заявила про смс-погрози
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса