RU

Засновник української IT-компанії відмовився її продати за $300 млн

11.06.2021, 18:11
Засновник української IT-компанії відмовився її продати за $300 млн - Фото
Засновник і власник компанії MacPaw Олександр Косован

Український підприємець Олександр Косован відмовився від пропозиції продати IT-компанію MacPaw за $300 млн. Про це він сказав в  інтерв'ю проєкту  LIGA.net "Перші люди".

"Точно було два оффера на конкретну суму, але ми відмовилися. Останній цінник – $300 млн", – зазначив він.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

За словами Косована, сума може бути значно вищою, "якщо поставити собі за мету – виходити на ринок і шукати інвестора або покупця. Але ми перед собою поки такої мети не ставимо".

Він також повідомив, що компанією володіє він сам і кілька працівників. Також Косован зазначив, що недавно компанія запустила систему з опціонами. "Ми хочемо мотивувати людей, щоб вони ставали власниками бізнесу. Щоб стати акціонером MacPaw потрібно пропрацювати не менше року", – підкреслив він.

Олександр Косован у 21 рік написав програму CleanMyMac і створив компанію MacPaw, а в 22 заробив перший мільйон. Зараз йому 34 роки і Forbes оцінює його статки у $245 млн. Косован також відомий за інвестиційним фондом SMRK, що інвестував у Ajax Systems, Competera, Preply і Allset.

MacPaw – продуктова компанія з офісом в Києві. Найбільш відомі продукти: утиліта для чищення маків CleanMyMac, утиліта для видалення фотографій Gemini й альтернативний апстор SetApp. Програми MacPaw встановлено на кожному п'ятому MacBook у світі. У компанії працюють близько 200 працівників.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес-новини

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини