RU

Зарплату рятувальникам збільшать на 400 грн.

01.06.2010, 14:55

З 1 червня заробітна плата українських рятувальників буде збільшена на 400 грн. Про це журналістам на брифінгу повідомив Міністр України з питань надзвичайної ситуації і у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Нестор Шуфрич.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Н.Шуфрич наголосив: "Незважаючи на післякризовий бюджет, а ми ще не вийшли з кризи, і ми це розуміємо, завдяки фінансуванню в межах кошторису, передбаченого на 2010 рік, ми можемо з першого червня фактично вже з сьогоднішнього дня збільшити фінансове забезпечення нашим рятувальникам".

За його словами, солдати і сержанти отримають додатково близько 400 грн. до своїх окладів. "Отже, той оклад, який був встановлений ще у 2010 році, і коректувався у межах декількох відсотків, буде збільшений з 1150 до приблизно 1550-1600 грн.", - зазначив він.

Н.Шуфрич також повідомив, що буде збільшено і фінансове забезпечення держслужбовців та старших офіцерів, тоді як грошове забезпечення вищих офіцерів поки збільшуватися не буде. "Ми хочемо вирівняти ту диспропорцію, яка спостерігалася в останні роки, і щиро кажучи, мені незрозуміло, чому саме на рятувальниках держава економила", - наголосив він.

Нестір Шуфріч: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини