RU

Зарплати у конвертах: Кінах критикує Тігіпка

15.04.2011, 14:45
Зарплати у конвертах: Кінах критикує Тігіпка - Фото
82190ee8b81c2531b600634839539397.jpg

Зарплати у конвертах: Кінах критикує Тігіпка
Глава Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах вважає, що вирішити проблему зарплат "в конвертах" в Україні введенням кримінальної відповідальності для роботодавців не вдасться. Про це він заявив сьогодні під час засідання правління УСПП.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Кінах зазначив, що проблема зарплат "у конвертах" в Україні є протягом всього періоду незалежності. "Але як можна розв'язання питання легалізації заробітних плат зводити виключно до чергового набору адміністративних, кримінальних, силових заходів? Це не дасть результату. Це призведе тільки до ще більш витончених схем ухилення від прозорих зарплат", - вважає він.

На думку глави УСПП, отримати серйозні результати у цьому напрямі можна через серйозні комплексні дії, економічні розрахунки, вдосконалення фіскальної та соціально-економічної політики.

"Як можна намагатися вирішити проблему зарплати у конвертах, не зачіпаючи питання навантаження на фонд оплати праці? Ми розуміємо, наскільки це серйозно. У світі середнє навантаження на фонд оплати праці - 16%, в Європі - 25-27%, в Україні 40% і вище", - наголосив А.Кінах. Він додав, що повинна бути розроблена програма поступового зменшення навантаження на фонд оплати праці.

"Цей аспект не розглядається у так званому пакеті у боротьбі із зарплатою у конвертах. Тому ми плануємо провести спеціальне засідання за участю членів уряду, експертів. Ситуацію треба виправляти, тому що ми не хотіли б, щоб ця чергова "ініціатива" стала черговим етапом напруження у суспільстві і зниження довіри людей до держави", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Віце-прем'єр-міністр - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко пообіцяв подати у Кабмін законопроект, який повинен створити умови для легалізації зарплат.

Ринок праці: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини