RU

Зарплати топ-менеджерів в Україні: жінки просять удвічі менше

20.02.2020, 16:20
Зарплати топ-менеджерів в Україні: жінки просять удвічі менше - Фото
Фото: depositphotos.com

Більшість (56%) кандидаток-жінок у категорії "Топ-менеджмент" заявляє в резюме про бажання отримувати від 24 500 до 48 800 грн, а чоловіки частіше за жінок претендують на зарплату від 73 200 і до 122 000 грн. Про це йдеться в дослідженні hh.ua|grc, пише AIN.

Експерти проаналізували українську сферу топ-менеджменту щодо вакансій за останні п'ять років, щоб подивитися, як ідуть справи в Україні з точки зору гендерного розподілу.

Зарплати топ-менеджерів в Україні: жінки просять удвічі менше

Зокрема, вони прийшли до висновку, що вищий менеджмент в Україні все ще "чоловічий" сектор - у 2019 році на чоловіків припадало 70% резюме, на жінок - 30%. У 2015-му співвідношення було 75%/25% на користь чоловіків.

Найбільшу активність серед жінок проявляє вікова група 31-40 років. Серед чоловіків - 31-40 років і 41-50 років.

Зарплати топ-менеджерів в Україні: жінки просять удвічі менше

Чоловіки-топ-менеджери найчастіше шукають вакансії в категоріях "Продажі", "Виробництво", "Управління малим бізнесом", "Управління закупівлями", "Транспорт", "Логістика", "Фінанси".

Жінок більше цікавлять сфери "Продажі", "Маркетинг, Реклама, PR", "Управління малим бізнесом", "Управління закупівлями", "Управління персоналом".

Згідно з дослідженням, жінки частіше цікавилися проектною роботою, частковою зайнятістю, гнучким графіком і дистанційною роботою.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини