RU

Зарплата бюджетників зросте до кінця року на 12,6%

11.05.2011, 15:45

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про збільшення посадового окладу працівникам першого тарифного розряду. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

"Сьогодні уряд прийняв надзвичайно важливе рішення, яке дає змогу збільшити посадові оклади працівникам першого тарифного розряду єдиної тарифної сітки", - сказав С.Тігіпко, якого цитує УНІАН.

Віце-прем'єр пояснив, що збільшення посадових окладів відбудеться у декілька етапів. Зокрема з 1 липня оклад буде збільшено на 10 грн., з 1 вересня - на 16 грн., з 1 жовтня - на 19 грн., з 1 грудня - на 50 грн. "Практично цим рішенням ми збільшуємо заробітну плату для всіх працівників бюджетної сфери", - сказав С. Тігіпко.

Він зазначив, що від розміру окладу працівників першого тарифного розряду залежать оклади всіх працівників бюджетної сфери. Загалом, за словами віце-прем'єра, це рішення дасть змогу збільшити зарплату бюджетникам у середньому на 12,6%. Крім того, за словами С.Тігіпка, цим рішенням зменшується різниця між окладом працівників першого тарифного розряду і мінімальною заробітною платою в Україні.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини