RU

Запуск бізнесу: з чого почати, як розвивати і мінімізувати ризики p

14.02.2017, 15:10
Запуск бізнесу: з чого почати, як розвивати і мінімізувати ризики - Фото
62b153e9b4d4dde68d7655916d1c2298.JPG

На правах реклами

Провідна бізнес-школа МІМ-Київ запускає програму «Entrepreneurship». Багаторічний досвід роботи з локальним бізнес-середовищем, можливість залучення кращих міжнародних фахівців дозволили МІМ-Київ розробити максимально прикладну навчальну програму для тих, хто вирішив почати свою справу. Про її особливості та переваги читайте в інтерв'ю з керівником курсу Гарі Реуше.

- Хто потенційний слухач програми?

Курс розроблений для людей, котрі прагнуть розпочати чи розвивати далі власну справу, мають вищу освіту, певне розуміння сутності і функціонування бізнесу.

- Які ключові теми будуть розглядатися на курсі?

Зосередимося на пошуку бізнес-ідеї, розвитку підприємницьких навичок, розробці бізнес-моделі. Звичайно, говоритимемо і про маркетинг, підбір команди, правові аспекти підприємництва, податки. Знайти фінансування для нового малого бізнесу дуже складно, тому тут ми дуже практично будемо розглядати, як отримати фінансову допомогу, зокрема поговоримо і про краудфандинг.

- Чи передбачає програма розгляд реальних кейсів, якщо так, то хто буде ділитися своїми досягненнями?

Представники компаній із сфер ІТ, агро, медицини і сфери послуг, які розпочали свій бізнес, зросли і нині активно розвиваються. Серед них – і випускники МІМу, і ті підприємці, до бізнесу яких причетна наша бізнес-школа. Вони розкажуть про те, як знайшли «саме ту» ідею, як боролися з перепонами і розвивали свою справу крок за кроком. Студенти почують реальний український досвід, який зможуть використати у своїй практиці.

- Якими будуть практичні заняття?

Протягом навчання слухачі будуть працювати над бізнес-планом: індивідуально чи в парі, для нового підприємства чи вже існуючого, яке хочуть розвивати, це може бути малий локальний бізнес чи бізнес закордоном. До закінчення курсу це буде ідеальний практичний план для початку нового бізнесу або ж хороший теоретичний – ідея, яку можна реалізувати в майбутньому. Звичайно, значно цікавіше, якщо слухачі будуть працювати над бізнес-планом, який насправді хочуть втілити.

- Англійська для Вас – рідна, якою мовою все ж відбуватиметься навчальний процес?

Мої колеги викладатимуть рідною мовою, я – англійською. Слухачам це потрібно, адже багатьом з них треба будувати бізнес-зв’язки з іноземними партнерами, готувати пропозицію для кредитування. Звичайно, ми б хотіли максимально використовувати англійську, але це не має стати перепоною для тих, у кого недостатньо розмовної практики. Якщо виникатимуть труднощі, залучимо нашого перекладача, щоб підтримати таких студентів.

- У чому перевага програми «Entrepreneurship» МІМ-Київ над подібними на ринку?

У цій програмі сконцентровані найголовніші переваги МІМ-Київ: міжнародний досвід викладання і компетентні спеціалісти-практики. Вони допоможуть слухачам створити реальний практичний план. Більшість малих і середніх підприємств стають успішними не відразу: багато залежить від підготовки, а ми гарантуємо її високу якість.

Старт програми: 2 березня 2017

Вартість: 9600 грн.

Організатор: Бізнес-школа МІМ-Київ

Місце проведення: м.Київ, вул. Шулявська, 10/12 В, Бізнес-школа МІМ-Київ

Реєстрація на програму: http://www.mim.kiev.ua/programs/Entrepreneurship/

Подписывайтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте и Одноклассниках: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини