RU

Запорізький міст через Дніпро на Хортицю пройшов перший тест на міцність вантажівками

14.12.2020, 13:40
Запорізький міст через Дніпро на Хортицю пройшов перший тест на міцність вантажівками - Фото
Запорізький міст на о. Хортиця (Фото: Укравтодор/Facebook)

Державне агентство автомобільних доріг (Укравтодор) провело перше випробування на міцність вантажними автомобілями мосту через Дніпро в Запоріжжі. Про це повідомив глава агентства Олександр Кубрак на Facebook сторінці Укравтодору.

"Проводили випробування міцності першого мосту – з району Бабурка на острів Хортиця, щоб до кінця року відкрити проїзд в одному напрямку. У нас було вісім вантажівок по 34 тонни кожна, заміри проводили на чотирьох точках, результати отримаємо завтра", – написав Кубрак.

Він додав, що спосіб тестування визначає проєктант. Контроль якості та відповідність робіт технологічним нормам контролює замовник і підрядник, а незалежний технагляд – австрійська компанія, що працює на мосту 24/7 і має право будь-якого тестування в будь-який момент без попередження підрядника.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Запорізький міст – це 9-ти кілометрова магістраль, що складається з шести транспортних розв'язок, в складі яких 27 штучних споруд, зокрема два позакласних моста з окремими будівлями під кожен напрямок руху.

"Першим ми відкриємо міст через Старий Дніпро. Паралельно працюємо на вантовому мосту через Дніпро", – повідомив глава Укравтодору.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини