RU

Запорізьку АЕС перевірить комісія МАГАТЕ

17.07.2009, 10:49

У понеділок, 20 липня, на Запорізькій атомній електростанції (ЗАЕС) починає працювати комісія МАГАТЕ. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі ЗАЕС.

Мета приїзду експертів на станцію - перевірка проектної безпеки в рамках реалізації меморандуму між урядом України, Єврокомісією і МАГАТЕ про перевірку українській АЕС.

У складі делегації 28 фахівців, в числі яких 10 експертів МАГАТЕ, 13 представників проектних інститутів і перекладачі. Перевірятися буде, головним чином, відповідність проектної документації і обладнання станції сучасним стандартам МАГАТЕ. Попередньо Запорізькій АЕС було запропоновано провести самооцінку, результати якої експерти і будуть перевіряти. Робота комісії триватиме до 31 липня.

"З такою місією експерти МАГАТЕ будуть працювати на ЗАЕС вперше. Перед цим вони провели таку ж роботу на Рівненській і Південно-Українській АЕС, де дали позитивні оцінки. А минулого року Запорізька АЕС в рамках цього меморандуму успішно пройшла перевірку МАГАТЕ з експлуатаційної безпеки", - повідомили в прес-службі ЗАЕС.

Запорізька АЕС: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини