RU

Запаси вугілля на українських ТЕС продовжують падати: вже вдвічі нижче норми

01.02.2021, 12:08
Запаси вугілля на українських ТЕС продовжують падати: вже вдвічі нижче норми - Фото
Бурштинська ТЕС (Фото – ДТЕК)

На складах українських теплоелектростанцій (ТЕС) станом на 28 січня знаходиться 578 700 тонн вугілля, що 525 800 тонн менше необхідної норми. Про це свідчать дані Міністерства енергетики.

За даними Міненерго, на складах ТЕС на минулий тиждень знаходилося 244 700 тонн антрацитового вугілля (не видобувається в Україні) і 344 100 тонн вугілля марки Г (газове вугілля), яке видобувається на українських шахтах.

При цьому, згідно з Порядком формування прогнозного балансу ОЕС, на теплоелектростанціях і електроцентралях, на 28 січня повинно було знаходитися 294 800 тонни антрациту і 809 700 тонн газового вугілля.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Найбільше вугілля на складах знаходиться на Слов'янській ТЕС (входить в структуру Донбасеенерго, вугілля марки Г там ще на 44 дні роботи), а також Луганській ТЕС (ДТЕК Східенерго, антрациту там ще на 30 днів) і Придніпровської ТЕС (ДТЕК Дніпроенерго, газового вугілля – на 12 днів).

Найменша кількість вугілля – на Трипільській та Зміївській ТЕС (Центренерго), де вугілля може вистачити всього на 1-4 дні, а також на Криворізькій, Ладижинській, Запорізькій, Бурштинській та Курахівській ТЕС (входять в структуру холдингу ДТЕК) – від 2 до 4 днів.

Згідно з даними Державної служби статистики, на 1 лютого 2020 року на українських ТЕС було 4,3 млн тонн вугілля.

Підписуйтесь на розсилки LIGA.net – тільки головне у вашій пошті

Богдан Заика
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини