RU

Заступника начальника митниці звинувачують у хабарі, - ЗМІ

26.06.2012, 16:16
Заступника начальника митниці звинувачують у  хабарі, - ЗМІ - Фото
Сергій Наумов (фото: kyiv-obl.gov.ua)
Оперативники Служби безпеки України 15 червня на східному терміналі Київської обласної митниці, затримали заступника начальника обласної митниці Сергія Наумова та начальника сектора митного поста "Східний термінал" Руслана Стецюка. Здобиччю СБУ нібито стала колосальна сума - 300 тисяч євро. Про це йдеться в програмі "Знак оклику!" на каналі TVi.

Такий хабар вимагали митники за отримання експортної партії горіхів. Окрім грошей співробітники СБУ виявили та тіньову бухгалтерію - скільки, кому і за що саме треба "підмазати". На митниці за волоський горіх "потрібно дати хабар 10-11 тисяч доларів", - розповів експортер горіхів з Одеси.

У свою чергу, начальник Київської митниці Володимир Григор'єв підтвердив, що Наумова таки затримували. "Суд не дав санкцію на арешт Наумова. Нам відомо, що сьогодні дійсно ведеться слідство, і, на жаль, ми сьогодні не можемо давати коментарів. Наскільки мені відомо, він (Наумов) знаходиться в лікарні", - сказав Григор'єв.

Голова державної митної служби Ігор Калєтнік заявляє, що заступника начальника Київської обласної митниці Сергія Наумова не затримували, а рекордного хабара в 300 тисяч євро не було. "Ні про які 300 тисяч  євро не йдеться. Це підтверджений факт. Нічого в Наумова не вилучалося, і це також підтверджений факт. Затримано посередника, який нібито проінформував про те, що такий факт (хабар в 300 тисяч євро) мав місце", - сказав Калєтнік.

Він також додав, що Наумов все-таки працювати на митниці не буде. "Наумов буде звільнений з посади, як і всі попередники, по кому порушувалися кримінальні справи, тому говорити, що хтось щось приховує неправильно", - сказав Калєтнік.

"Знак оклику!" зазначає, що конфлікт приховують через те, що митні хабара йдуть "наверх" - до одного з віце-прем'єр-міністрів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини