RU

Залізниця замовила ще один вагон-гараж, як у Януковича

19.10.2012, 11:57
Залізниця замовила ще один вагон-гараж, як у Януковича - Фото
Фото: nashigroshi.org
Південно-Західна залізниця 10 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ВАТ Крюківський вагонобудівний завод на виготовлення вагона-гаража вартістю 13 080 000 грн. Про це повідомляє сайт Наші гроші з посиланням на інформацію у Віснику державних закупівель.

Замовлено термінове виготовлення до кінця цього року вагона для перевезення двох автомобілів особливої ​​норми та обслуговуючого персоналу, повністю аналогічного, який у минулому році Крюківський завод зробив для перевезення автомобілів президента Віктора Януковича.

У цьому вагоні, розрахованому на швидкість руху до 160 км/год, також має бути одне чотиримісне купе, одне двомісне купе, одне двомісне купе для провідників, одне приміщення кухні-їдальні, один туалет і одне гаражне приміщення на два автомобілі. Також вагон буде оснащений системою внутрішнього відеоспостереження (дві камери в гаражному відділенні і монітори в купе охорони), автономною системою кондиціонування, пожежною і охоронною сигналізацією. У всіх відділеннях будуть розетки на 220 вольт і телевізори. У кухні буде встановлений холодильник, мікрохвильова і електрична печі, відеомагнітофон.

Нагадаємо, в минулому році Південно-Західна залізниця замовила на Крюківському заводі вагон-гараж за 12 120 000 грн., який робили півроку. У конкурсній документації останнього тендеру не вказано, для кого призначений новий вагон-гараж. Однак технічне завдання повністю ідентично торішньому замовленню для президента. Як і в минулому році закупівля фінансується власними коштами ПЗЗ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини